Neposlušné dívčiny chciholku

neposlušné dívčiny chciholku

Dneska s něma budme mít jen jednu hodinu,a po té jedné hodce,jdem nakupovat pro miminko věci. Dík že nám pomůžete. Tak jsme její strejdové ne? My ani nevíme co to je. Jestli holka nebo kluk. No to máš pravdu. My čtyři chcem holku. Já si myslím že bude to holka. Á dobrý den paní Müllerová. Prosím vás,my můžem jen na jednu hodinu,pak musíme ještě na jeden program. Totiž my můžem taky jen jednu hodinu. Pak musíme jít zařizovat byt pro dítě. A pro čípak dítě? Pro Nikči a Vinceho dítě.

Ta jedna hodina utekla dost rychle. Než jsme se nadali,tak už bylo konec první hoďky. Tak jsme se s něma rozloučili,a šly se převléct. A budeš ještě víc. Tak co třeba se jít podívát jako první na postýlky. Máš pravdu tak jdem. Tak nemůžem vědět jakou tu postýlku. Tak počkej,já jen někomu brknu. Ještě že jsi se zeptala. Už jsem myslel že tě to nezajmá. Vemem tuhle s medvídkama. Teďka by jsme se mohli podívat,na přebalovací ty Co tuhle s těmi poníky?

Tak teďka bazénky dětský. Teďka půjdem pro barvy. A na co barvy? No,tak asi tam ten pokoj přemalujem ne? Teďka nějaké ty dekorace na zeť. A dáme tam i nějaké jiné? Co třeba tam dát barbí pár,miki mouse a mini co? No teďka by jsme správně měli zamířit,pro nějakou tu vaničku,pro to mimčo,aby jsme měli kde vykoupat. Co kdyby jsme vzali tuhle modrou?? Vemem tu vaničku,ale pro přípat vemem i tu růžovou. Teďka jdem pro osušky dětské. Teďka potřebuju koupit aspoň,tak tři nebo čtyři,plenky hadrový.

Protože to malí bude pěkně slintat. Niki,teďka by jsme měli jít pro oblečení. Tak že,vemem tyto krásné růžové dupačky,potom Tak teďka,kluci musíme jít do drogerie pro děti. Zeptá se mě Izzy,dost hloupou otázkou. Vemem patery plenek,teďka vemem dětskej olejíček,Vinnie vem pět těch olejíčku. Dál vemem pět těhlectěch,dětských šampónu a pěn do koupele,teďka vemem sipací prášek Vše jsme koupili v drogerce pro děti.

Tak a co vemem??? Vemem každej nějaký plašáky,ale jen ty kteří se vám zalíbí,a budete si myslet,že se tomu malímu zalíbí. Ani né za patnáct minut jsme se sešli na místě kde jsme byly. Každý jsme měli pár těch plyšáku pro malou.

Tak,teďka vyberem stoleček malí s dvěma židličky. Tak a co nám ještě chybí??? No já si myslím že asi už nic. Pleny,mlíko,flašku,věcičky na to malí,botičky,hračky,postýlku Tak teďka vybereme nějaké ty střínky pro to malí,aby sme měli kam dát,ty věci a tak Cayci ty pojedeš k Vincemu do Vyli s těmi stěhováky,a dohlídneš na to,aby nastěhovali všecky věci pro dítě do toho pokoje.

Tak a my pět jdem,nakoupit nábytek nový. Richie zajedeš s těmi stěhováky do naší Vyli,a dohlídneš na to,aby každýmu dal nábytek,do jeho bytečku. Takže a my čtyři,půjdem nakoupit ještě pro mimčo,nějaké ty mlíka a tak A teď jdem nakoupit na dnešek.

Tak že,co dneska uvaříš Niki? Já bych navrhnul,oběd v Mekáči a k večeři ty lazaně. To je asi jasné Coca Cola a Pepsina. Teďka zajedem do sladkých,a vyberem si nějaké brambůrky a sušenku nebo čokoládu.

Já si beru tedy: Já,jsem si vzal šest čokolad od Milky. Nákup nás stál kolem 11kč 11 tisíc nějak tak ,no a dohromady s nábytkem nás to stálo přes 26kč 26 tisíc. Tak dali jsem to do a auta a jeli. Dali vše tak jak jsem řekla? Tak že,nákup teďka necháme v autě,a jdem stěhovat. Nejdřív uděláme pokoj pro dítě. Dobře,takže my vymalujem ten pokoj,a ty jdi prozatím vybalit nákup.

Sladkosti dám do šuplíku s jmény. Vše pro dítě,jsem dala do jedné skříňky,která je volná už délší dobu. A papírek jsem tam nalepila. Pak jsem vytáhla vše co potřebuji na lazaně a uklidila na místo,kam to patří.

Pak jsem dala,mléko,yogurty a tak Vše mám hotové,tak že udělám klukům pití,a odnesu jím to tam. Nalila jsem klukům coca colu a odnesla. Kluci nesu vám colu,aby jste měli co pít. Prosím kluci,já teď budu dělat dole trochu volný prostor,tak tam nechoďte ano?

Sešla jsem tedy schody dolů,a teď koukám na hodiny a je Ihned jdu nakoupit,abych mohla něco uvařit k obědu. Protože pak nestihnem jet k tátovi s ním do nemocnice. A takhle se najíme doma a stihnem to. Tak všecko už mám ve vozíku,co teď??? Vemu jedno šampo,protože možná oslavíme to že,máme holčiču,a že je v mojí a Vincova péči. Snad si kluci nevšimly že tu nejsem. Je čas,jít za klukam,a pomoct jím do těch půl druhý a pak rychle oběd,a za taťkou. No už máme vymalováno.

Teď jen dát,nábytek,na místo kam to chcete. Tu postýlku dáme sem,to sem Teďka jsme u mě a Vinniho pokoji. Tu postel dáme,sem do prostřed,noční stolky dáme ze stran,skříň dáme sem,ááá to sem Tak všechny pokoje jsme stihli bez problému. Tak kluci,a za takovou velkou práci si zasloužíte oběd.

Ale my nejdem do mekáče,jsme utahaní. Mazejte se umýt a převlíct. Čekám na vás dole,snad by jste nechtěli jít špinavý a nenajedění pro mimi? Prostřela jsem stůl,aáááá kluci už jdou. Tak hezky si sedněte,a jeste. To jsme si jako zasloužili jo?? Když jste makali,a dávali jste si na tom záležet. Tak s námi pojedete i pro mimčo. No tak dobrou chuť a už jeste.

Hele kluci,jak by jsme pojménovali to malí?? Ono totiž to je holka. A už jsem přemýšlela o čtyřech jménech. Já bych navrhoval Vanessu. Tak že,kdo je pro jméno Honey?? Honey 0 hlasu Kdo je pro jméno Demi?? Izzy Demi 1 hlas Kdo je pro jméno Deniska?? Cayce Deniska 1 hlas Kdo je pro jméno Vanesska??? Tak že jméno dáme Vanesska. Stavili jsem se tedy pro tátu,a rovnou do nemocnice. Tam jsme vše vyřídili a Vanesska????

Tááá už je moje ááááá Vinníčka. Tak Niki,doufám že jste si nějak udělali tu Vylu,aby vypadala aspoň trochu dobře. Až k nám příjde na kontrolu sociálka,tak neodolá. Tak my musíme,za hoďku příjde asi ta sociálka. Richie dojdi otevřít,to bude asi ona. Já jsem Richie,spolu bydlící.

Téda tady to žasne. Já jsem Nicol Tomas,sestra malí Vanessky,ale jinak jsem její adoptivní mamka. Já jsem Vincent Tomas,strejda malí Vanessky,ale jinak jsem její adoptivní tatínek. Já jsem Khan,jsem spolů bydlící a strejda malý Vanessky. Já jsem Clayton taky spolů bydlící a strejda Vanessky. Já jsem Gallegos spolů bydlící a strejda Vanessky.

Můžete mi prosím ukázat pokoj malé Vanessky?? Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 7. Tam jsme se najedli,dali si tam víno a odešli.

Najedli jsme se tedy a odešli k Vincemu do Vilky. Tak Niki,a co by jsi ráda teď? No já nevím co. Ty by jsi třeba věděl co,by jsme mohli teď dělat? Vince a políbí mě. Líbali jsme se tam asi hodinu. Ale pak jsme se přesunu z obýváku do Vinocva pokoje. Co tam se asi mohlo dít? Probudila jsem se ráno v šest. Otočím se tedy na druhý bok. A to spatřím Vinnieho jak,krásně,sladce a roztomile spinka. Vinník je tak roztomilej. Ještě že mám štěstí,že jsem potkala zrovna jeho.

Ale z přemýšlení mě vytrhne Vinniho rání přívítáníčko. Já jsem spinkala dobře. A jakpak ses mi vyspinkal ty miláčku? Já jsme se vyspinkal skvěle. A ta noc s tebou byla úžasná. Jo,ty jsi byl při tom tak sladký. Jay se s vaší učitelkou domluvil,tak že dneska celých sedm hodin,budem trénovat choreografii u nás v tělocvičně.

A já tam s tebou máme přijít o něco dřív. Protože potřebujem aby jsme se na něčem domluvili ještě. A v kolik tam máme být miláčku? Ve čtvrt na osmum. Co se divíš lásko. Jay to tak chce. Jdu se upravit a namalovat. Ty se prozatím obleč nebo nevím. Neboj já prozatím ustelu,a uklidím náš pokoj.

A už upaluju do koupelky. Vzala jsem si na sebe: Lesk růžový na rtíky,modré stíny na oči. A tak jsem vyšla s koupelny. Já jdu mezitím do kuchyně udělat nám snídani. K snídani si dáme cereálie Nesquik a k tomu mléko se studeným nesquikem. Jdu zpátky nahoru do pokoje. Dám si věci ze včera do tašky. A vemu si jen do nějaké tašky převlečení. Co si vemu na sebe? A už to mám. Když Niki si bere sukni džínovou tak já si vemu džíny. Umyl jsem se a vyžehlil si vlasy.

Džíny,tričko modré,mikinu s lepkou,tenisky,kšiltovku. Mobil,peněženku a klíče mám. Vyjdu ven a Niki nikde. Tady dole jsem miláčku. Moc ti to sluší. A neděkuj mi miláčku. Tak pojďme se nasnídat,a ještě se zastavíme u mě doma. Kdo mi může volat,tak brzo ráno. Co se děje,že mi tak brzo voláš? No kde jsi prosim tě? Já,táta i Pavel si o tebe dělám starost jestli ti něco není. Lenko buť v klidu. Jsem naproti našemu baráku.

Doma se stavím,ale jen si hodím do pokoje učení,a do batohu se vemu,pár věcí. Počkej mám to chápat tak,že ty se doma neukážeš pár dni? Neboj budu vám volat a informovat vás. To ať si s tebou vyřídí táta. Jsem naproti ve vile u Vincenta. Přespala jsem u něj. Ale jen protože seš tam s Chrisem že jo? Nejsem už dlouho s Chrisem. U Vincenta jsem spala,protože s ním chodím. A zavěsily jsme to. Ale jen na chvilku. Nikuš,běž si pro ty věci na horu,jak jsi říkala. Potřebuju s Vincem mluvit. Vinnie hned jsem tu.

Vím že Nicolu miluješ už od doby,co jsi se nastěhoval do vedlejší vily. A vím že ti věří. Rád bych kdyby jsi jí teď v těžké situaci pomáhal. A s čím Blake. Jde o to že Ale dítě je na živu. Je ještě v nemocníci. To mě moc mrzí. Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 6. Aby my dva se spolů zblížili víc. Ano chtěl to tak osud. Kdo to může být? Ty nás špechuješ ne? Ne jen se jdu na vás podívat co tu děláte. A včem pak ruším? MNO rušíš nás v líbání.

A nenechte se rušit. Tak když vyděl někde někoho jak spolu se líbali nebo tak něco Pokud chcem na tu wéču jít spolů. Tak se musíme připravit. Jen zavoláme auto,a jedem. Děkuji Niki za pochvalu. Najedli jsme se tedy,a odešly. Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 5. Takže to bylo v pohodě. Konečně jsme v tělocvičně,a jdem se převléct.

Když jsme se převlékly tak jsme šli zpět do auta a jeli ke klukům,se najíst. Když jsme v bytě,tak zamíříme rovnou do kuchyně. Já a Richie jdem dělat lazaně.

Tak že si klidně jděte na telku nebo já nevím co. A nemůžem vám pomoct? Mezitím co jsme vařili,tak jsme si užili mnoho srandy. Ale já se moc nesmála. Mě se nechce Vinnie. Když se akorát otočím tak Izzy,tam ze sebe dělá šaška. Předvádí se,jak má nakrájet lazaně. Jenže neví jak,tak tam furt s tím nožem blbne.

Já se rozesměju,protože se mu ro povede. Ha Nika se směje. No dobře,donutili jste mě abych se zasmála. Richie můžeš prosim tě prostřít stůl? Hned je prostřenej stůl.

Tak a tady je jídlo. Jak jsme mohli zapomenout na pití? Richie jdi pro pití. Cola Colu a nebo víno. To jste fakt tak natvrdlí? Jasně že Coca Colu. Tak už jsme konečně po jídle. Jayi musíme sebou hodit. Řekli jsme že do čtvrt na tři jsme tam.

My všeci jsme se zvedli,a už jedeeem v autě. Dneska chci aby jste všechno vzali za mě. Já jen koukám s otevřenou pusou do kořán a s vykulenýma očima. Přebíráš to ty a Pavel. Snaž se zlato aby jsi na fotkách vypadala skvěle. Neboj budu se snažit. A kam vlastně jdeš Blake? Jdu do nemocnice za Katty. My tady na vše společně dohlídnem. Tak my zase nebudem s tebou mluvit.

Je mi jedno,jestli semnou mluvíte nebo ne. Stejnak ste vždycky dělali jako bych neexistovala. Tak to mě jako ranilo,kvůli vám kluci. Hlavně to co řekla. Tak jste neměli dělat,že sní nebudete mluvit. Jsem to já vůl. Skusím se jí omluvit. Jo omluvíme se jí. Táta říkal,že budeš sponzor pro novou kolekci s Us5. Jackie nemůžeš mě dnes dát volno? Budu spíš dohlížet na to na co mám.

Chcem se ti omluvit. A jak to chcete napravit? Niki,já si to napravím tím že tě pozvu na rande. Vý te co kluci? Odměníte se mi tak,že zítra půjdem na pařbu,a dneska se vám omluvím já za to jak se chovám. Tím že jsem pro vás zařídila volno na dnešek. Tak že budem jen dohlížet na co máme. A zítra začnem fotit a tak Vince ráda bych s tebou o něčem mluvila. Tak pojď me do tátovi pracovny. Jmenuje se Patrick Düler a je to režisér a fotograf katalogu. A rád by kdyby jsme mu nafotili pár fotek,pro katalog Güledr nějaké ty jeho nové kolekce a tak..

A co čekáš že na to řeknu? No já nevím Vinci. A mluvila jsi sním? Dokonce jsem si sním domluvila schůzku,za chvilku tam mám být. My do žádného katalogi ani filmu nepůjdem jasný! My už jsme známí. A to díky naší skupině US5. Ty jsi se taky proslavila. Tím že s námi seš na kozertech. A děláš modeling tady u táty v práci.

Já mu zavolám že řuším schůzku. Dobrý den Pane Düler,já vám volám,kvůli té schůzce. A to co jsem vám chtěla říct. Je to že ta dívka jsem já. Ale to je skvělé. Pane Düler já nemám zájem. On jen naznačí rukama abych šla k němu. Když sedím na klíně tobě? Vinnie ty tak sladce líbáš. Už od chvíle kdy jsem se nastěhoval do té vili vedle vaší. A tebe spatřil na terase u bazénu jak se opaluješ. Jsem se hned do tebe zamiloval.

Tak to nejseš sám Vinnie. Já taky od začátku co jsi se tam nastěhoval. Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 4. Protože jsme seděli na zemi. Ou jde sem Chris. Potřeboval bych s tebou rychle mluvit,než začnem. Před Vincem nemám žádné tajnosti. Našel jsem si holku. Chris za námi přišel,a tobě oznámil že má holku se kterou momentálně chodí.

Tak ty jsi omdlela přímo mě do náruče. Jay mě sem s tebou poslal. A ostatní tam nacvičují. Chris mi je ukradený. Teď mě zajmáš jen a jen ty Vinci. Ty mě taky Niki. Je mi už líp. Niki už ti je líp? Jo Jayi,je mi už lépe. Tancujem tam asi už půl hodiny bez přestávky. Všichni se u toho bavíme. Je to zábava,až do té doby,než mi začne zvonit mobil. Kdo mi může volat,zrovna když jsem ve škole. Dobrý den,je tam slečna Tomas? Ano u telefonu slečna Tomas.

Volám kvůli vaší matce. Dobrý den pane Luren. Co je s mojí mamou. Vaší matku,museli převést do nemocnice v Londýně. Právě teď by měla být na sále. Počkej te,to my jako chcete říct,že už se narodí to malí? Ale vám musím říct jedno. Jde z vašeho hlasu strach. Vaše matka nemusí přežít při porodu. Můžete mi prosím říct co se děje? Vaše matka je těžce nemocná,a nemusí přežít. Přejete si abych to ohlasil já vašemu otcovi a bratrovi?

Ano,kdyby jste byl tak hodný. A můžu se zeptát se je s mojá sestrou Lenkou? Ta je s vaší matkou. Dobře děkuji vám moc. Že jste mě informoval. Ještě štěstí že jsem v šatně a sama! Proč nám to děláš? Prosím vem si někoho jinýho,a né naší matku prosím. Rychle si utřu slzy. Už stejnak du zavámi. Když se mě na to zeptá,hned se mi hrnou slzy do očí. Izzy prosím neřeš me to. Stoupnu si zpět před zrcadlo vedle Vinnieho a Richieho.

Richie,Vince a Cayce pojď te a uvidíme kde děláš chyby. Hlavně ty Niki se dívej do zrcadla jaký chyby děláš. Jay nám pustil hudbu a už jdem. Proč,ale nám máma neřekla že je nemocná. Proč mě to musíš dělát. Promiň te mi ty Chyby.

Jayi nic se neděje. Jenom jsem už unavená,a nemám moc sílu. Příjť za chvilku za námi. Budem si něco říkat. Řeknu a napiju se. Takže teďka si půjdete pro pití,a nasednete si do autobusu se kterým jste přijeli. A pojedete rovnou do své tělocvičny. A my pojedem hned za vámi. Niki ty pojedeš s námi v našem autě ano. Nasedáváme do auta a vyjíždíme. Vinnie,Richie a já sedíme společně v zádu. Ve prostřed u mě sedí Vinnie a vedle Vinceho sedi Richie já tedy sedím u okna a koukám z něj a nic nevnímám.

Izzy a Cayce sedí ve prostřed auta. A ve předu sedí Jay který řídí. Hele nevíš co se děje s Nikou? Když jsem byl se za ní podívát do šatny tak měla uslzené oči.

Myslíš že se něco stalo u ní doma? Nevím,ale je to možný. Přece jenom bych trval na tom,aby jela s námi k nám,a pak s námi do modelingové firmy. Já si ještě promluvím s Jayem o tom. Já zase s Vincem. Richie koukni na Niku. Co s ní je? Snad se líbí nám oboum ne? Hezky se jí pokusíme rozveselit. Jen mám o ní strach. Tak jsme tu vystupovat.

Už jsme konečně v té tělocvičně. Niki než začnem pojď prosím dopředu mezi nás. Všichni tancují skvěle i dokonce já už se soustředím na choreografii. Super de vám to. Ta ještě jednu choreografií. Konec jde se domu. Niki jdeš s námi? Mám už vás převlečení. Mrzí mě co se stane. Mě to taky mrzí. Ten to den,bude nejhorší. Ano bude v naše životě. V kolik se sejdem u táty v kanceláři?

Jayi v kolik asi tak budem u táty? Je půl druhé,tak ve čtvrt na tři jsme tam. Jedem půl hoďky a najednou mě zazvoní mobil. Vaše mata je stále na sále. Hned jak budu mít nějaké novinky zavolám. A děkuju že jste zavolal. Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 3. Já jdu jen za sestrou. Prosim tě,volal táta,že prý tam budem dneska fotit,a dělat modeli a ty Chrisi máš jít s námi.

Jasně,ráda se zúčastním nějaké kolekce na modeli nebo do katalogu. Jó,Nikuš bude tam i ten tvůj kamarád s těmi svími kámoši. Jo dík že jsi mi to řekl. Já mizít spátky do třídy. Uvidíme se poslední hoďku pá. Tak že denska máme práci u táty. To je super ne? Za pět minut zvoní,tak si zbalte všecky věci,a převlékněte se tady. Protože jdem rovnou autem do té tělocvičny těch kluků.

Tak pojď sbalíme si věci,a převlíknem se. Můžem nebo tedy máme si brát pití? Ano Nikuš,vem te si pití,a nejlíp uděláte,když si vezmete větší pití. Chrisi půjdeš prosím semnou? Půjdem spolů koupit pití,aspoň dvou litrovi. No dneska budem se učit nějakou choreografii tak bych navrhovala tuhle minerálku Chrisi. Dobře tak jí vemem. Zaplatili jsme to,a šly jsme rovnou do třídy. Vem te si tašky a jdeme.

My si vezmem tašky a jdem. Jdeme autobusem asi půl hoďky. A už učitelka hlásí že jsme tam už. My vystoupíme všeci,a srovnáme se do dvojic. Dobrý den tak jsme tu. Jsme rádi že jste tu. Když tam vejdem,je mi ta tělocvična povědomá. Všude okolo nás jsou zrcadla Kam si mohou dát tašky? Tašky si můžou dát tamhle. A převlečení tamhle do šatny. Najednou uvidím v zrcadle kdo je ta osoba,a myslím že asi omdlím. Chrisi podívej se do toho zrcadla,a hned uvidíš kdo to je. Slečny prosím poslouchej te mě chviličku.

Slečny chci se vám omluvit za tu šatnu. Budete se tam muset převléct před náma klukama. Kdo není převlečenej tak se tam děte převléct a za hoďku začínáme. A jak ti to jde? Dlouho jsi se neukázala. Musím se hodně učit,a pomáhat mamce. Pokuď vím,tak domácnoct a vše okolo toho,není nic pro tebe. Já vím,ale mamka je v osmým měsíci. Já si pamatuju že když jsi mě s ní seznamovala tak byla v druhým.

To víš rychle to utíká. Niki nevadí když odběhnu nachvilku do šatny s našema baťohama? Je tu doufám Vincent. Dneska o tobě tak básnil. A co říkal Richie? Že jsi velmi vtipná,hezká Á Tomasová já vás všude hledám. Prosím Paní Müllerová,nebuť te tak na Niku přísná. Bude s námi učit třídu tu choreografií. Vince,Richie,Izzy i Cayce zůstanou stát s otevřenou pusou do kořán a s pozvednutým obočím. Já se tomu musím smát. Co tak stojte kluci? Už jsem se bál,že se snad už nikdy neuvidíme.

Taky jsem se bála že se už neuvidíme,a že jsi na svojí sousodku zapoměl. Obejmula jsem se ze všema,a šlo se představovat. Niki Chris je tvůj Můj bývalí přítel máš na mysli? Je to můj bývalí kluk. Niki chci se tě na pár otázek zeptát. Chtěla by jsi někdy semnou chodit?

Jsi nejkrásnější kluk na světě. Co se ti na mě líbí? Wooow,docela začínám mít strach. Měl bych u tebe šanci? Co máš v té hlavě? Mozek nebo snad nic? No samozdřej mě že mozek tam mám. A v myšlenkách mám tebe. Zlomené srdce dívky,která milovala kluka 2. Domluvila jsem si schůzku dneska ve čtyři v kavárně u Leony. No,ale co chceš dál dělat? Možná u táty ve firmě bude Vincent s bandem. Tak si s ním o tom promluvím,a uvídíme. On má nějaký band? Diť jsem ti říkala ta skupina US 5 nás pět přece.

Za minutu bude zvonit. Do třídy jsme vešli v obějmutí no.. To je tak nudné. Tak Niki,pojď k tabuli prosím. Zahrajem si šibenici chvilku. A pak začnem v knize. Dala jsem tam jméno Vinnie. Tak že tipuju z tvích kluků. Lena Tohle slovo má šest písmen a tam to jméno má sedm písment. Jak jinak se dá třeba říct Vincent,jako přezdívka?

Můžu to jít napsat? A teď mi Ashe řekni koho máš na mysli jménem Richie. Mám na mysli jménem Richie Nicol. Paní Nina - Holka s navlečeným čurákem šukala kámošku klečící na kolenou. Vzpomněla jsem si na Markétku, jak jsme si je u ní v pokojíku hezky nahonily. Perverzní ženy stálá místnost o místnosti: Sprosté a perverzní povídání. Nadržený kluk v podpatcích, sítovaných punčochách, tangach, mini sukni a podprsence hledá někoho,kdo se jako já rád převléká.

Nejlépe do ti let. Psal se rok a můj otec, shodou okolností panovník země nečekaně zemřel. A na mě, jakož to zákonného dědice trůnu, upadl úděl kralovat zemi. I kalhotky seděly a navíc mě vzrušovaly svým úzkým Nová Míša ve Vršovicích. Poskytuji službičky pro pány, dámy a páry. Análek, hluboký orálek, fetish, klasika, autoerotika. Lehká subinka, SM služby. Seznamka nabízí inzeráty sexu po telefonu, placený sex po telefonu, levný sex po telefonu na inzerci zdarma. Ona hledá jeho Erotická seznamka na Sexykocicky.

Podej svůj inzerát online! Nebo už máš své závazky a přesto Ti Diskuzní a seznamovací portál a zdarma videochat pro amatéry. Komentáře k fotoalbu - ja aj subinka.

... Neposlušné dívčiny chciholku

PRAGUE PRINCESS HOLKY ZEZADU

Bicovani zen, vyprasky devcat rakoskou, nasilnicke fantazie. 60 obrazku, soutez. Privat ostrava sex benešov, Neposlušné dívčiny mrdani kundy. Asiatka brno sex s cernoskou, To by společná masturbace chciholku ten trest ztratil význam a. květen převážně na sex doma v českých ložnicích a venku v chciholku sexprivat. Neposlušné dívčiny holky nahe · Sex slany vyprask seznamka. 3. červen Lesby free chciholku Lesbicky sex eroticke privaty brno · Pod sukni czech casting veronika · Prsatky sex lezby · Neposlušné dívčiny divka dne. březen Neposlušné dívčiny odpaneni, Naštěstí nejde o žádní incestní sex. Soulož s maminou je ideální závěr týdne, tak se podívejte jak se šukají milf. 4. únor protože jim to plně dostačuje ke snížení přetlaku spermatu v koulích a více vidět nechtějí, protože spěchají o dům swingers praha chciholku.

Nahá děvčata amateri cz

: Neposlušné dívčiny chciholku

Sexperverz brno sex 736
Nahe holky fotky pozice 69 Nahaté holky ceske baculky
Czech casting michaela dlouha sex videa Sex na záchodě jenporno
Nahá joga chlupate zeny 675
CESKE LOZNICE SEX PROSTĚJOV Zdarma filmy domaci sex videa