Obrovsky penis kamasutra polohy

Další z poloh vhodných pro první sex jsou polohy "Žena nahoře". Žena je v dominantní roli a je to ona, kdo může ovlivnit penetraci a později i rychlost a hloubku penetrace. Muž leží na zádech a žena si jeho penis sama zavede do pochvy. Vnímá jak zasouvání penisu do poševního vchodu, tak také určuje a kontroluje hloubku penetrace. Pokud má muž opravdu velký penis, pak je potřeba získat určité zkušenosti s jeho zavedením do pochvy. O dlouhé milostné předehře  už jsme mluvili a o použití lubrikantu  také.

Jen si nemyslete, že lubrikant je schopen nahradit dlouhou milostnou předehru. Milostná předehra ženu uvolní a fyzicky na soulož připraví. Lubrikant pouze usnadní penetraci a soulož!!! Při prvním pokusu o spojení rozhodně nespěchejte. Přistupujte k tomuto aktu podobně, jako by se jednalo o defloraci. Tedy pomalu a s velkou opatrností. Po první pokusy je vhodné využít sexuální polohy vhodné pro první milování , tedy první penetrační sex ženy v jejím životě.

Nespěchejte a kontrolujte úhel pronikání penisu a jeho hloubku penetrace. Pokud ženu něco bude bolet, penetraci pozastavte nebo přerušte. Žena si sama řekne, zda je další penetrace možná nebo zda hloubka penetrace už není maximální. Ona to pozná, muž ne! Při souloži spolu mluvte o pocitech, které vaše spojení provází. Pokud je vám něco nepříjemné, pak je potřeba si to vzájemně sdělit!

Úplně bude stačit jednoduchá konverzace, která nebude rušit ani jednoho z vás. Za takové "pokyny" je možné považovat například "můžeš", "pomaleji", "ano","ne tak hluboko," "jemně" nebo "tvrdší", "můžeš rychleji" nebo "raději pomaleji" a další. Mnohdy si vystačíte s citoslovci vzrušení Až se naučíte spojení navazovat v základních polohách, můžete vyzkoušet další. Musíte věřit a být k sobě ohleduplní. Při některých sexuálních polohách dochází ke kontaktu žaludu s děložním čípkem.

Pokud je penis muže opravdu dlouhý, pak je šance na tento kontakt velmi vysoká. Některým ženám je tento pocit velmi příjemný a pomáhá jim k dosažení vaginálního orgasmu.

Vaginální orgasmus ve spojení s pocity stimulace oblasti děložního čípku je pak pokládaný za maximální možný prožitek vyvrcholení.

V některých polohách se tato stimulace může cíleně navodit. To se však týká jen žen, kterým je taková stimulace příjemná. Jsou ženy, které tlak nebo tření na děložním čípku nejen že nevzrušuje, ale dokonce jim je nepříjemný nebo až bolí.

Tyto ženy tak hluboké zasunutí penisu nezvládnou a tlaku penisu na děložní čípek nebo jeho tření o děložní čípek se budou přímo vyhýbat. Při souloži hodně závisí na tom, jaká je konkretní anatomie pochvy, jaký tvar a velikost má penis a pod jakým úhlem do pochvy vstupuje. Nedá se tedy dopředu odhadnout, jak bude která žena na opravdu hlubokou penetraci reagovat. Obecně se sice hluboká penetrace bere za pozitivní, ale konkrétně bude záležet jen na pocitech ženy, zda jí taková penetrace bude vyhovovat nebo nebude.

Znamená to, že muž musí být opatrný a ohleduplný!!! Nesmí spěchat a o pocitech ženy by s ní měl mluvit. Každý muž jinak kontroluje své vzrušení nebo má jinou potřebu délky soulože do vyvrcholení. To, co může být ženě příjemné při začátku soulože, může být nepříjemné ve chvílích, kdy soulož trvá příliš dlouho.

Konkrétně v případech, kdy by penetrace byla opravdu hluboká a děložní čípek by byl dlouhodobě stimulovaný tlakem a třením, může žena zažít postupně se zvyšující nepříjemné pocity přecházející až v bolest. Povrch děložního čípku se může třením a rázy penisu lehce odřít a to už by pro ženu mohlo představovat značné riziko a nebezpečí. Krvácení z děložního čípku představuje problém a především riziko.

Je potřeba o tomto riziku vědět a v případě, že žena po sexu "špiní", tedy zaznamená stopy krve na spodním prádle nebo intimce, měla by vyhledat svého lékaře a poradit se s ním. Bolestí při sexu nebo nepříjemnými pocity při sexu se zabývá článek " Bolest při sexu a velikost penisu ". Přejít k hlavnímu obsahu.

Umění doteku Doteky a masáže Druhy masáží Co je potřeba k masáži Masážní techniky Ájurvédské masáže Erotické masáže Senzuální masáž Umění tantrické masáže. Sexuální polohy vhodné pro muže s velkým penisem. Sexuální polohy vhodné pro muže s velkým penisem Volné pokračování článků " Sexuální polohy ", " Mužský penis " a " Sexuální polohy a velikost penisu ". Dalo by se předpokládat, že velikost penisu je určitým předpokladem úspěšného sexu. Není to však pravda.

Říká se "Ani veliký dům nemusí být zárukou šťastného bydlení" a podobně to bude i s velikostí mužského přirození. Velkost ženské pochvy a její proporce jsou nejvíce závislé na rase a stáří ženy a na tom, zda žena rodila a kolikrát. Uvádí se, že ženská pochva mívá délku 10 - 12 cm, většinou se však pohybuje mezi 8 cm až 10 cm.

Tvar, pružnost a celkový stav vnitřního povrchu stěny pochvy nejvíce ovlivňuje to, zda žena rodila a kolikrát. Jinak bude vypadat ženská pochva v ti letech a jinak ve ti, po třech porodech. Pochva je pro soulož dostatečně pružná a může se přirozeně elasticky přizpůsobit pronikajícímu penisu, tedy i relativně prodloužit. Velký průměr penisu pro ženu až tak velký problém nepředstavuje. Problémem pro dlouhý penis může být délka pochvy.

Pochva se sice prodlouží, ale má své omezení. Dlouhý penis může ženě, při neohleduplné souloži, způsobit nepříjemné pocity nebo až bolest. Poradna sexuologa Poradna sexuologa Napište nám. Poradna sexuologa Poloha 69 poloha pro orální sex Hluboká felace - technika hlubokého orálního sexu.

Bezpečný sex lépe bezpečnější sex Poradna sexuologa Přispějte svými životními zkušenostmi k tvorbě webu. Tohle je pět možností…. Mezi jednu z nejběžnějších a nejpohodlnějších milostných pozic patří ta, kdy milenci sedí na svých hýždích čelem k sobě a oba mají nohy ohnuté v kolenou. Jedná se o propletenec, během kterého muž přehodí svoje dolní končetiny přes partnerčiny ruce, a ona mu ty svoje protáhne pod podpažím.

Milenci se pohybují dozadu a dopředu ve stejné frekvenci a mají báječný výhled na dění okolo sebe. Akorát muž musí být trochu opatrný při zasouvání, neboť když se nechá unést, penis může často vyklouzávat. Ale jinak je to bezpečná a naprosto ideální pokusná póza.

Stačí vzít si dlouhou sukni — a nic pod ni…. Když vás nikdo nevyruší, nechte partnera sedět a vy se položte na záda, nohy pokrčené. Muž ty svoje obtočí okolo a přitáhne si vás k sobě. Tato poloha vychází z Kámasútry a je dominantní pro muže. Tempo i hloubka jsou čistě v jeho režii, ale nemyslete si… Pohupování loďky na vlnách mnoho věcí mění.

Není to jako na suchu. Jestli se bojíte, nepřidržujte si rukama vlastní stehna, ale dlaně položte na okraj svojí houpací ložnice. Získáte tak větší pocit kontroly. Chcete se jí naopak zbavit? Muži milují milování v psí poloze, neboť to v nich probouzí zvířecí pudy. Skvělé je, že této pozice se nemusíte vzdávat ani na vlnách. Hlavní roli opět sehraje dno loďky. Milenec si sedne a opře se o ruce, vy na něj.

Buď tváří v tvář, nebo obráceně. V této poloze a se správnými pohyby se ženský orgasmus urychluje. Dochází ke stimulaci bodu G, vlnky veškeré pohyby usnadní a hlavně podpoří.

..

Obrovsky penis kamasutra polohy

Které sexuální polohy jsou nejlepší pro muže s malým penisem? Musíte zapnout fantazie, prostě představit, že pochva je flexibilní tunel, přes který musíte projet, abyste dosáhli otevřené brány.

Tento tunel bude kratší, pokud partnerka maximálně roztáhne nohy, a v takovém případě neztratíte potřebné centimetry. Muži, které nebyli odměnění velkým zařízením, by neměli mít strach, že neodpovídají sexuálním potřebám partnerky. Ve skutečnosti nejvyšší hodnotou není délka, ale tloušťka a technika. Zvětšení penisu Pokud použití podivných poloh a metod nepřinášejí očekávané výsledky — zamyslete se, jestli je třeba použit jednu z metod zvětšení penisu.

Dostupnost a volba prostředků a metod je tak četná, že stojí za to využít názory a popisy shromážděné v našem článku. Kromě polohy je také důležitá technika provádění třecích pohybů. Na rozdíl od různých názorů, nemusejí být silné. Snažte se zaměřit na vstup do pochvy a první plus-minus pět centimetrů.

Poproste svou partnerku aby jemně stiskla pochvu, když budete v ní. Proveďte střídavě hluboké a nehluboké pohyby. Bude to vzrušující pocity pro ženu a poinformuje vás o její anatomii a reakcích. Přesvědčení, že velký penis je znamením toho, že jeho majitel má extrémní sexuální potřeby a ví, jak je lépe uplatnit než ostatní, je to jeden z nejstarších mýtů o tomto pozoruhodném orgánu. Nelze vyvodit závěry o potřebách nebo erotických schopnostech člověka na základě délky jeho penisu.

Ačkoli, stojí to uznat, že by to bylo výhodné. Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem admin 28 Úno, potence No comment. Malý penis a sex Malý penis nemusí nutně znamenat menší sexuální potěšení pro vás a vašeho partnera. Vybrané polohy Muži, které nebyli odměnění velkým zařízením, by neměli mít strach, že neodpovídají sexuálním potřebám partnerky.

Tato poloha se hodí také při těhotenství nebo ve chvíli, kdy jste oba unavení. Není nijak náročná a žena může navíc úhel průniku penisu regulovat tím, že si pod hrudník položí jeden nebo více polštářů. Při Poloze lžičky nemusíte ani ležet rovně jako prkno. Ženě stačí se od pasu nahoru trochu natočit a lehce vyhledá ústa milence k vzájemným polibkům. Polohy, při kterých je žena nahoře, jsou pravděpodobně nejlepší variantou pro současné uspokojení obou partnerů.

Hluboký průnik je zajištěn a navíc lze snadno regulovat úhel dráždění. Klasická poloha, kdy si oba partneři hledí do očí, se dá velmi lehce obměnit. Stačí, aby se žena otočila o devadesát stupňů, jak mi prozradila paní Alena Š. A věřte mi, něco na tom je. A přítel říká, že ten pohled na poskakující prdelku vůbec není špatný. Tato technika se přímo jmenuje Houpačka. Jen je potřeba trocha cviku, aby nedocházelo při houpání k úplnému vyklouznutí penisu z pochvy. Hluboký průnik a přímé dráždění bodu G — tak přesně toto charakterizuje polohy, když muž vstupuje do ženy zezadu.

Tím se zadeček zvedne a zlepší se úhel pro vstup penisu. Samozřejmostí jsou nohy u sebe. Žena si může také úplně lehnout a pánev podložit polštářem. I když vám nejrůznější reklamy budou vnucovat opak, odpověď zní bohužel ne. Ani čínské bylinky, ani zaručené přípravky z lékárny ani vakuové pumpy vám nepomůžou. Tedy ty posledně jmenované možná trošku, ale jen při styku. Jeden můj kamarád ale narazil při honbě za větším penisem na zajímavou věcičku:. Nevýhoda je, že se musí používat dlouhodobě a není to zrovna příjemné.

Vypadá to jako takový napínák na boty. Já ho používal asi půl roku. A při erekci ho mám vážně delší asi o 1 cm, ale jestli to za to stojí, to posuďte sami. Mimochodem levnější varianta tzv. Jsou to jen vyhozené peníze. Když se nad tím zamyslím, napadá mě jedna velká výhoda, kterou si mohou užít právě pouze majitelé menšího přirození.

Technika orálního sexu zvaná Hluboké hrdlo je u mužů oblíbená právě proto, že jejich celý nebo téměř celý úd nasává žena do úst. Bohužel u penisů běžných nebo nadměrně velkých rozměrů to není obvykle možné. Jestliže se ošíváte nad nedostatečnými rozměry partnerova penisu, zapamatujte si jednu věc: Dobře cvičené vaginální svaly dokáží udržet i předmět velikosti tužky.

Takže chcete-li mít ze sexu požitek, musíte proto také něco udělat. Pravidelně cvičte Kegelovy cviky , které jsem podrobněji popsala v článku Vaginální orgasmus — dlouhodobé techniky pro náročné. Na první pohled se to může zdát jako velká výhoda, co ale platí na pánských záchodcích, nemusí platit v posteli. Jak jsem už psala výše, ženská vagína má délku asi 9 cm a vstup do dělohy, který leží za ní, je mimořádně citlivý. Jeho podráždění se projevuje náhlou řezavou bolestí, která častokrát úplně znemožní další pokračování milostného styku.

Já cítila při milování bolest asi čtyři měsíce, ale pak prostě zmizela. Bohužel je to tak, rychlovek si s svým nádobíčkem asi moc neužijete. Vaše partnerka musí před samotným stykem dostatečně zvlhnout, a pokud její poševní vchod patří k těm užším, určitě neuškodí ani trocha roztahování prsty. K posteli si také raději připravte lubrikační gel, nejlépe na silikonové bázi. Při samotném styku je potřeba velké opatrnosti. Je třeba zkoušet všechny možné i nemožné úhly a raději se připravit na to, že ho dovnitř nezasunete úplně celý.

Rozhodně ne ve všech polohách. Dobrý trik je vstoupit do partnerky už ve chvíli, kdy je penis tvrdý, ale ještě ne úplně ztopořený. Pružné vaginální svaly si tak mohou na jeho velikost zvykat postupně. Všeobecně se dá říct, že vhodné jsou všechny pozice, ve kterých má žena nohy u sebe.

Tentokrát to není z důvodu lepší stimulace penisu, ale kvůli prodloužení prostoru, ve kterém může muž se svým údem bez obav manipulovat.

Nevhodné jsou naopak polohy, ve kterých má žena vystrčenou pánev či zadeček. Zvlášť to platí o milování zezadu. Výhoda pozic ve kterých žena hraje hlavní roli je nasnadě: Ano, polohu na zádech můžete využít.

Podmínkou jsou ale nohy těsně u sebe a nepodložená pánev. Chodidla můžete opírat o partnerův hrudník či ramena. V závislosti na jeho velikosti můžete zkusit i metodu Štípání bambusu , o které jsem psala výše.

Jestliže se žena opře o zeď a vystrčí zadeček v pravém úhlu, nemůže to dopadnout dobře. Lepší je postavit jednu nohu třeba na židli nebo na okraj vany. Vyzkoušet můžete i Zavěšený či Podepřený styk opět z Kámasútry. Při Zavěšeném styku Žena ovine své nohy okolo mužova pasu. To sice od partnera vyžaduje nějakou sílu v rukách, na druhou stranu jestliže se žena opře zády o zeď, není to tak těžké. Při Podepřeném styku žena zdvihá jen jednu nohu.

I tady ji ale musí partner přidržovat, protože jinak bude její pozice velmi nestabilní. Při zápolení s velkým penisem je velmi důležitá i frekvence sexu. Když vám bude sex natolik nepříjemný, že se mu s velkým sebezapřením oddáte sotva dvakrát do měsíce, nikdy si na jeho extra velikost nezvyknete. Sex proto musí být pro oba od začátku příjemný, i když to možná bude znamenat, že prvních několik večerů strávíte experimentováním s různými úhly a polohami a o sex půjde až na druhém místě.

Prsteni kundy prcat

Polohy vhodné pro první milování jsou doporučeny v článku " Sexuální polohy vhodné pro první milování ". Problémy se sexem s mužem s velkým penisem jsou řešitelné. Je však potřeba vědět, že sex má svá pravidla a že pokud nebudou dodržena, je možné, že se sex ženě moc líbit nemusí, nebo že při souloži bude mít nepříjemné pocity.

Jediné, co takovým přístupem k sexu vyvolá, je obava ženy z bolesti nebo nepříjemných pocitů. Přirozená reakce je pak taková, že žena se sexu pomaličku a nenápadně začne vyhýbat Pokud je žena sexuálně stimulovaná, vzruší se a toto vzrušení se promítne i do fyzických změn pohlaví. Právě vzrušení a následně změny, které ho provází, ženu připravují na soulož. Pochva vzrušené ženy si poradí i větším penisem.

Bez dostatečného vzrušení toho však schopna není. Pokud hovoříme o dostatečném vzrušení, pak je potřeba brát do úvahy délku milostné předehry minimálně 20 až 30 minut!!! Vedlejším, ale velmi významným průvodním jevem je to, že žena přirozeně zvlhne a to pak při souloži usnadní jak penetraci, tak i vlastní soulož. Pokud je žena dostatečně vzrušená a dostatečně lubrikovaná, dokáže její pochva přijmout i větší penis bez větších problémů. Muž, který je obdařen větším penisem si toho musí být vědom především ve chvíli, kdy chce začít souložit.

Připravit ženu na penetraci mu bude trvat déle, než potřebuje muž s penisem běžných rozměrů. Prostě se souloží musíte počkat až na okamžik, kdy je jí žena schopna. NEdostatečně vzrušená a tedy NEpřipravená žena na jakýkoli náznak bolesti reaguje stažením poševních svalů a to následně způsobí, že penetrace bude obtížnější nebo dokonce nemožná.

Proto se doporučuje dlouhá milostná předehra  a to s využitím různých technik stimulace a laskání, včetně orálního sexu -  Cunnilingusu   uspokojování ženy ústy. Přirozená, dostatečná lubrikace svědčí o tom, že žena je na sex připravena a že je i dostatečně vzrušená. Některé ženy však s přirozenou lubrikací mají problémy nebo je trápí zdravotní potíže, které přirozenou lubrikaci omezují. Tehdy je rozumné používat dodatečnou lubrikaci, tedy lubrikanty na bázi vody, silikonu nebo olejů.

V případech, kdy je muž obdařen opravdu velkým penisem, je použití dodatečné lubrikace vhodné. Každá žena má své zkušenosti s vhodným lubrikantem. Vyhýbejte se použití takových lubrikantů, na které je žena alergická nebo po kterých je náchylná ke kvasinkovým infekcím.

Pro jakoukoli velikost penisu platí, že vhodně zvolená sexuální poloha pomůže při souloži muži udržet erekci a "výdrž" a ženě pomůže její vzrušení dovést až k vyvrcholení. V případech, kdy se jedná o sex s mužem s opravdu velkým penisem, je správná volba sexuální polohy zásadní. Tehdy bude možné za nejlepší polohu považovat takovou, která partnerům umožní kontrolu nad úhlem a hloubkou pronikání penisu do poševního vchodu a do pochvy.

Vyvarujte se poloh, při kterých dochází k hluboké penetraci nebo u kterých může dojít k nepředvídanému hlubokému proniknutí. Mezi takové patří například polohy "Zezadu".. Soustřeďte se na ty polohy, které vám umožňují bezpečnou kontrolu hloubky zavedení penisu i ve chvílích, kdy se vaše vzrušení blíží vyvrcholení.

Pro sex s mužem s velkým penisem je vhodné znát možnosti, jak omezit průnik penisu do pochvy. Jsou to jednoduché, ale účinné a spolehlivé rady. Pro penetraci mužem s velkým penisem je potřeba zvolit správný úhel pro vstup penisu do poševního vchodu a do pochvy.

Důležitá je i dokonalá lubrikace a uvolnění stydkých pysku tak, aby penisem nebyly vtlačovány do pochvy. Čím více se žena uvolní a čím více rozevře nohy, tím snadněji se podaří spojení provést.

Než začnete o této poloze vůbec uvažovat, seznamte se prosím s článkem " Jak omezit průnik penisu do pochvy "!!! Další z poloh vhodných pro první sex jsou polohy "Žena nahoře".

Žena je v dominantní roli a je to ona, kdo může ovlivnit penetraci a později i rychlost a hloubku penetrace. Muž leží na zádech a žena si jeho penis sama zavede do pochvy. Vnímá jak zasouvání penisu do poševního vchodu, tak také určuje a kontroluje hloubku penetrace. Pokud má muž opravdu velký penis, pak je potřeba získat určité zkušenosti s jeho zavedením do pochvy. O dlouhé milostné předehře  už jsme mluvili a o použití lubrikantu  také.

Jen si nemyslete, že lubrikant je schopen nahradit dlouhou milostnou předehru. Milostná předehra ženu uvolní a fyzicky na soulož připraví. Lubrikant pouze usnadní penetraci a soulož!!! Při prvním pokusu o spojení rozhodně nespěchejte. Přistupujte k tomuto aktu podobně, jako by se jednalo o defloraci. Tedy pomalu a s velkou opatrností. Po první pokusy je vhodné využít sexuální polohy vhodné pro první milování , tedy první penetrační sex ženy v jejím životě.

Nespěchejte a kontrolujte úhel pronikání penisu a jeho hloubku penetrace. Pokud ženu něco bude bolet, penetraci pozastavte nebo přerušte. Žena si sama řekne, zda je další penetrace možná nebo zda hloubka penetrace už není maximální. Ona to pozná, muž ne! Při souloži spolu mluvte o pocitech, které vaše spojení provází. Pokud je vám něco nepříjemné, pak je potřeba si to vzájemně sdělit! Úplně bude stačit jednoduchá konverzace, která nebude rušit ani jednoho z vás.

Za takové "pokyny" je možné považovat například "můžeš", "pomaleji", "ano","ne tak hluboko," "jemně" nebo "tvrdší", "můžeš rychleji" nebo "raději pomaleji" a další. Mnohdy si vystačíte s citoslovci vzrušení Až se naučíte spojení navazovat v základních polohách, můžete vyzkoušet další. Musíte věřit a být k sobě ohleduplní.

Při některých sexuálních polohách dochází ke kontaktu žaludu s děložním čípkem. Pokud je penis muže opravdu dlouhý, pak je šance na tento kontakt velmi vysoká. Některým ženám je tento pocit velmi příjemný a pomáhá jim k dosažení vaginálního orgasmu. Vaginální orgasmus ve spojení s pocity stimulace oblasti děložního čípku je pak pokládaný za maximální možný prožitek vyvrcholení. Bohužel muži občas uprostřed aktu v rozvášnění na tyto limity zapomínají a mohou vám nechtěně způsobit bolest.

V klasické misionářské poloze vám nejspíš velký penis bude bolestivě narážet do stěny pochvy. Vhodnější jsou tedy jiné polohy. Ideální je samozřejmě ta, kdy si na partnera obkročmo sednete a zavedete si penis jen do takové hloubky, jaká je vám příjemná. I v tomto případě ale musíte muže hlídat, protože většina jich mohutně přiráží i zespodu. Další variantou je obměněná poloha zezadu. Partner do vás vstoupí, ale vy máte nohy u sebe, zatímco on je má roztažené.

V této pozici je velmi těžké, aby penis pronikl hluboko. Pokud si zaklesnete kotníky přes sebe, můžete se zcela bez obav uvolnit a milování si vychutnat. Je známo, že vagina je nejcitlivější zhruba prvních pět centimetrů do hloubky, takže neustálé obavy mužů z příliš malého penisu, který partnerku neuspokojí, jsou ve většině případů zbytečné.

Pokud ale chcete zažít pocit opravdu hlubokého pronikání a váš partner byl obdařen spíše méně, volte polohu, která vás zcela jistě uspokojí. Při klasické misionářské poloze si opřete nohy o partnerova ramena, vstoupí tak do vás v úhlu, který prožitek z pronikání znásobí.

Stejný efekt zaručí i nohy široce roztažené do stran. Při poloze zezadu si místo ležení klekněte nebo si stoupněte a rukama se opřete třeba o stůl. Málokterý muž má svůj nástroj rovný jako pravítko, ale pokud je penis hodně zahnutý, může vám působit bolest podobně jako velký, protože bude narážet do stěn pochvy. I tento problém se dá snadno vyřešit — stačí při souloži pootočit vaše těla ve vhodném úhlu tak, aby se nerovnost vyrovnala.

Zatímco vy ležíte na zádech, partner si lehne na bok a vstoupí do vás, vy si pak můžete nohy přehodit přes něj. V této pozici vás nebudou podpírat nohy, ale ruce, a tak je spíš vhodná pro zpestření, dlouho v ní asi nevydržíte. Zabijáci vášně aneb co vám zaručeně pokazí intimní radovánky.

Sexuální strategie žen při menstruaci. Udělejte si čas na rozhovor se svými nejbližšími. Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou mnohem závažnější věci, které trápí někoho z rodiny. Nejde-li o zdraví, tak si s tím…. Příroda nikomu nenaděluje stejně.